פשוט
הולנד

השכרת רכב בדלפט

דלפט היא אחת הערים היפות בהולנד, ממוקמת בדרום ומאופיינת באומנות החרסינה הכחולה הזוכה להערצה בכל העולם. למרות שהיא פחות מוכרת ומתוירת בהשוואה לאמסטרדם הגדולה, יש בה לא מעט מה להציע למטיילים ברחבי העיר: מגוון של מוזיאונים, מסעדות טובות, המציעות מהמטבח המקומי וגם מהמטבח הבינלאומי, שופינג, טיולים, שווקים ואומנות וגם המקומיים, אשר ידועים כאנשים מסבירי פנים ואוהבי תיירים. לדלפט יש מעין קסם בלתי מוסבר אשר מושך אליו מבקרים רבים בכל שנה, קשה כמותו קשה למצוא במקומות אחרים. בדלפט אפשר לשהות כמה ימים רצופים וממנה לצאת ליעדים קרובים או ארוכים או להקדיש לה יום טיול אחד של כמה שעות, ולו רק כדי לספוג את האווירה שבה ולבקר כמה מהאטרקציות הבולטות שבה.

delft car rental

ליהנות מעצמאות מלאה

מגוון האטרקציות בדלפט ועצם קרבתה לערי תיירות נוספות בהולנד מעלים את הצורך בהשכרת רכב אשר ישמש את הטסים אל הולנד כדי לכל היעדים במינימום זמן ובמקסימום יעילות. השכרת רכב מייתרת את הצורך בתכנון הטיול סביב שעות פעילותה של התחבורה הציבורית ואילוצים נוספים, שברוב המקרים לא יאפשרו לכם להספיק את כל מה שאתם רוצים. השימוש ברכב שכור מציע גמישות וספונטניות, הוא מאפשר עצירות ומנוחה בדרך וכמובן נוחות מרבית שלא תוכלו לקבל בדרכים אחרות. 

הזמנת רכב בהתאם לצרכים

לכל אדם יש את הצרכים הבסיסיים שהוא מצפה שהרכב יענה עליהם, למשל – רכב גדול למשפחה, רכב ספורט לחובבי נהיגה, רכבי ג’יפ לחובבי אקסטרים ושטח, רכב יוקרה לאוהבי הפינוקים וכדומה. כיום לחברות ההשכרה ישנו צי רכבים אשר מיועד לספק את צרכי הלקוח במלואם. כל רכבי ההשכרה מחולקים בהתאם לקטגוריות ובכל קטגוריה ישנם מגוון דגמי רכבים בעלי מכנה משותף של נפח מנוע, מספר מקומות ישיבה ועוד. לגבי כל קטגוריה ניתן להתאים אביזרים ייעודיים כגון כיסאות בטיחות מיוחדים לילדים, אמצעי ניווט, מנגנוני נהיגה לבעלי מוגבלויות ועוד מגוון אביזרים הנותנים מענה לדרישת הלקוחות. 

העיר דלפט משופעת בחברות השכרה וניתן להגיע אל העיר ולבצע את ההזמנה. אפשרות נוספת היא הזמנת הרכב מהארץ או עם הנחיתה בהולנד, בשדה התעופה, הכול בהתאם לנוחות הלקוח. כמובן שביצוע הזמנה כבר מהארץ תחסוך זמן רב עם הנחיתה בהולנד וכל שתידרשו הוא לגשת לדלפק ההשכרה, לקבל את המפתחות לרכב ולעבור פרוצדורה קצרה של בדיקת הרכב ומילוי טופס הצהרה ובקרת נזקים. מחיר השכרת רכב יכול לנוע מ-120 ₪ ליום עבור רכב בקטגוריה נמוכה ועד לסכומים יותר גבוהים לרכבים בקטגוריות יוקרה ופרמיום.

עונות השנה משפיעות גם הן על העלויות וכך גם הביקוש. בשיא עונת התיירות בעיר, בין החודשים יוני לאוגוסט, הביקוש לרכבים שכורים הוא רב ומספר התיירים הוא גדול. בתקופות אלו מומלץ מאד לדאוג לבצע את העסקה מראש ולפני כן גם לערוך סקר שוק מקדים הבוחן את האפשרויות השונות ומשווה ביניהן.

תדלוק הרכב בדלפט

ראשית, יש לדעת כי תחנות הדלק בעיקר בערים הקטנות נפתחות בשעה 8:00 ונסגרות לקראת חצות, כך שיש לקחת זאת בחשבון ולא לחכות לרגע האחרון עם תדלוק הרכב כדי שחלילה לא תישארו עם מיכל דלק ריק. בכל הקשור למחירי הדלק, ליטר בנזין ינוע סביב 1.5 אירו וליטר סולר סביב 1.3 אירו. אמנם לא מדובר בעלות נמוכה, אך ביחס לעלות אשר תושקע בתחבורה ציבורית ומוניות, היא אטרקטיבית וכדאית מאד.

בכל הקשור לתדלוק הרכב, יש לצלם ולקחת בחשבון את נתוני הדלק בעת איסוף רכב ההשכרה ובהחזרתו ולשים לב שעליהם להיות זהים. אם החזרתם את הרכב לחברת ההשכרה עם פחות דלק מאשר לקחתם אותו, תחויבו בעלויות נוספות ובקנס במקום ללא יכולת ערעור, קחו זאת לתשומת לבכם.

חנה וסע – פתרון מתאים בכל עונה

בדלפט יש מגוון אטרקציות אשר חלקן נמצאות בפרברי העיר וחלקן במרכז העיר, שעמוס הרבה יותר בתיירים ובכלי תחבורה שונים. הכניסה למרכז העיר אסורה בהחלט למכוניות ללא אישור מוצהר. כל מי שמגיע למרכז העיר עם הרכב ללא אישור, יקבל קנס מידי בעלות של כמה עשרות אירו לכן, הפתרון האידאלי הוא להחנות את הרכב באחד החניונים הנמצאים בפאתי העיר, חניוני “חנה וסע” ומשם להמשיך אל העיר באמצעות התחבורה הציבורית, המוצעת לכם בו במקום.

ביטוח קודם לכל

השכרת רכב בחו”ל מחייבת אתכם לבדוק שלרכב בו בחרתם יש כיסוי ביטוחי מלא מפני גניבות, תאונות ונזקי גוף. ללא ביטוח מקיף הנותן מענה לאופציות הללו, מומלץ לא לנהוג ברכב כלל, שכן הדבר עלול, בסופו של דבר, לעלות לכם לא מעט כסף אם חלילה הרכב ניזוק או נגנב. זה גם המקום להזכיר לכם שחברת ההשכרה מחזיקה את האשראי שלכם כפיקדון ולא תהסס להשתמש בו באופן מידי על מנת לכסות את כל העלויות הנובעות מן הנזק שנגרם כתוצאה מהשימוש שלכם ברכב או מכל סיבה אחרת, כמוזכר בחוזה ההשכרה. לכן, כלל ברזל – קודם ביטוח מלא ורק לאחר מכן יוצאים לדרך ומתחילים בחופשה.

- 67 המלונות הטובים ביותר באמסטרדם -

מלונות באמסטרדם הולנד