5/5
החופשה שלכם מתחילה עכשיו!

טיסות לאוטרכט

לפניכם מנוע חיפוש הטיסות הגדול והמקיף בעולם מישראל (או מכל יעד אחר) לאוטרכט, דרכו תקבלו את ההצעה המשתלמת ביותר לטיסות בזמנים נוחים ובמחיר משתלם! הזינו תאריך יציאה ותאריך חזרה והזמינו את הטיסה המועדפת עליכם עכשיו:

הכי פשוט, הכי זול, הכי משתלם - מזמינים טיסה עכשיו:

כשבוחנים את רשימת הערים המתוירות ביותר בהולנד מגלים עיר מקסימה, שנמצאת ממש במרכזה של המדינה. אוטרכט, הרביעית בגודלה בין ערי הולנד, משלבת ישן עם חדש, ומציעה למבקרים בה שלל של אטרקציות ונקודות עניין לעצור בהן. יש בה חלק עתיק גדוש במבנים מתקופת ימי הביניים וגם בניינים חדשים מודרניים, המוסיפים לה יופי ולא מעט זוהר. יש בה את האוניברסיטה הגדולה ביותר בהולנד והיא משמשת, בשל מיקומה האסטרטגי, כמוקד תחבורה חשוב ומרכזי מאד במדינה. המחפשים טיסות לאוטרכט יגלו מגוון רחב של אפשרויות – טיסות שיוצאות משדה התעופה בן גוריון ונוחתות בשדות תעופה, הסמוכים אל העיר – בסכיפהול שצמוד לאמסטרדם ובשדה התעופה של רוטרדם. סכיפהול הוא גם הקרוב ביותר אל העיר, במרחק של 35 ק"מ לערך ואילו שדה התעופה של רוטרדם נמצא במרחק של 50 ק"מ לערך מאוטרכט. 

utrecht flights

טיסות לאוטרכט וחברות תעופה

מכיוון שאין שדה תעופה באוטרכט, למעוניינים להגיע אל העיר בטיסה מוצעות טיסות אל יעדים, שכנים כאמור. שדה התעופה הגדול ביותר של הולנד, סכיפהול, שדה תעופה בינלאומי עסוק ופעיל מאד, מספק מענה מצוין לכל מי שרוצה לנפוש באוטרכט ואפשר ממנו לעלות על רכבת, אוטובוסים, מוניות או הסעות פרטיות כדי להגיע ישירות אל העיר. שדה התעופה של רוטרדם, כאמור, גם הוא פתרון מתאים, ובו נוחתות וממריאות לא מעט טיסות מישראל ואליה. חברות התעופה שמוציאות טיסות אלו הן רבות מאד וכולן פעילות לאורך כל השנה ובכל עונה. ברשימה זו אפשר למצוא את אל-על הישראלית, את KLM ההולנדית וכן חברות זרות אחרות, כמו: איזי ג'ט, לוט, סוויס, טראסביה ועוד. 

מתי כדאי לטוס?

באוטרכט מתאים לבקר בכל עונה בשנה, אם כי כדאי מאד לקחת בחשבון את תנאי מזג האוויר ובהתאם לתכנן את הביקור בה. כמו בערים אירופאיות אחרות, גם בה קר וגשום בחורף, אך אם מתלבשים היטב ודואגים להישאר במקומות סגורים ומחוממים אפשר ליהנות בה מבלי לסבול מתנאי מזג אוויר פחות נוחים. אם מגיעים לאוטרכט בחודשי הקיץ, בין יוני לאוגוסט, תקופה הנחשבת גם לשיא עונת התיירות, נהנים ממזג אוויר נהדר עם טמפרטורות גבוהות ואווירה קיצית נינוחה מאד. בתקופה הזו גם מתקיימים ברחבי העיר אירועים מיוחדים ופסטיבלים, שבהחלט מצדיקים ביקור. כזה הוא בדיוק פסטיבל דה (De Parade), שנערך בנקודות שונות ברחבי המדינה, לרבות אוטרכט. בין ה-21 ליולי ל-6 באוגוסט מתקיימים באוהלי ענק בעיר עצמה הופעות תיאטרון, מוסיקה, מחול הפתוחים לקהל הרחב. מדובר באחד האירועים הקיציים הגדולים ביותר של הולנד, כזה המושך אליו המוני מתעניינים. 

שדה התעופה של אוטרכט

אין, כאמור, שדה תעופה באוטרכט, כך שאלה המשרתים את המגיעים אליה בטיסה הם סכיפהול, שסמוך לאמסטרדם הגדולה ושדה התעופה של רוטרדם. אם מגיעים בשעות אחר הצהריים או הערב, למרות המרחקים הקצרים יחסית, כדאי לשקול להישאר ללון בעיר הסמוכה (אמסטרדם, למשל) ולמחרת לצאת לדרך לאוטרכט. אפשר גם לנצל את ההזדמנות ולהקדיש לאמסטרדם מספר ימים ורק לאחר מכן, להמשיך הלאה, אל היעד הבא. זהו פתרון נהדר למי שרוצה לטייל ברחבי הולנד וליהנות מטיול מקיף יותר. 

דרכי הגעה נוספות

בזכות מערכת התחבורה הציבורית המצוינת של הולנד, גם אם נחתתם ביעד אחר, תוכלו להיעזר במגוון של פתרונות ולהגיע אל אוטרכט במהירות ובקלות רבה. יחד עם זאת, מכיוון שאתם תיירים, הדבר עשוי להיראות תחילה מסובך מדי, אך אם נעזרים במקומיים ומכינים מעט שיעורי בית מראש, מבינים מהר את העניין ואפשר לנצל זאת כהלכה. באזור אוטרכט עצמה עומדים לרשותכם אוטובוסים, רכבת חשמלית ואפשרות להשכרת אופניים, אם אתם רוצים להיראות וגם לחוש כמו המקומיים. כדי להגיע משדות התעופה השונים שבהם תנחתו ישירות אל העיר, מוצעים לכם אוטובוסים חדשניים ונוחים, רכבות, מוניות שמחכות ביציאה מהשדה וישנה כמובן אפשרות להשכרת רכב. אם השכרת רכב היא אפשרות ריאלית עבורכם, תוכלו לאסוף את הרכב שהזדמנתם משדה התעופה, לאחר הנחיתה, ומיד להמשיך אל העיר עצמה.