5/5
החופשה שלכם מתחילה עכשיו!

ביטוח נסיעות להולנד

הולנד היא יעד תיירותי אהוב מאד על ישראלים בני כל הגילאים. היא מהווה מוקד משיכה לרבים לאורך כל השנה ובכל עונה ומציעה מגוון רחב מאד של אטרקציות, מקומות לינה וכמובן מסעדות, בתי קפה ואתרים שונים שכדאי לעשות בהם עצירה קצרה או ארוכה. יחד עם זאת, וכפי שיכול לקרות בכל נסיעה (ולא רק להולנד) עשויות להיות הפתעות לא צפויות, אירועים בריאותיים מפתיעים או פגיעות פיזיות, חלילה, המצריכות מענה רפואי מידי. בדיוק בשביל זה מוצע ביטוח נסיעות להולנד, שגם אם אינו "חובה" הוא הרבה יותר ממומלץ מאד לכל הנוסעים – לצעירים, למבוגרים וכמובן גם למשפחות עם ילדים.

מדובר בהשקעה ממש לא גדולה, אבל כזו שמעניקה ראש שקט ושווה את הכסף שתשלמו בעבורה. הכסף הזה הוא כסף קטן (מאוד) לעומת מה שתיאלצוט לשלם במקרה של חלילה פציעה, מחלה או כל דבר אחר שיחייב אתכם בקבלת טיפול רפואי או אשפוז בהולנד. למעשה, ביטוח נסיעות כשמו כן הוא – הוא הביטוח שלכם לנסיעה, והוא יספק לכם כיסוי בדיוק במקרים האלה שאיש מאיתנו לא רוצה להגיע אליהם.

ביטוח נסיעות להולנד
ביטוח נסיעות להולנד

 

ביטוח נסיעות להולנד – למה בכלל צריך? 

הולנד היא מדינה מפותחת מאד. פתרונות הרפואה שהיא מציעה מצוינים, ואם חלילה זקוקים להם ניתן לקבל אותם במהירות וביעילות. כולנו מקווים שהטיול שלנו יהיה רצוף בהנאות ובחוויות נפלאות אך חשוב להיות מוכנים גם לגרוע מכל ולא להקל בכך ראש. ביטוח נסיעות להולנד כולל מגוון רחב של כיסויים ביטוחיים העומדים לרשותו של המבוטח. הוא כולל כיסויים הרלוונטיים למצבים בריאותיים ורפואיים כלשהם, כיסויים בגין נזקים או אובדן של כבודה וכן כיסויים המתאימים לכל אלה, המעוניינים לשלב גם פעילויות אקסטרים שונות באותו היעד. האופציה האחרונה פחות רלוונטית להולנד, שכן מרבית המטיילים בה אינם משלבים פעילויות כאלו, ולמעשה להולנד עצמה אין כל כך מה להציע בתחום הנ"ל לתייר הממוצע, אך הכיסויים האחרים חשובים יותר מכל.

מרבית המטיילים בהולנד מתמקדים בעת הטיול שלהם בעיר הגדולה, אמסטרדם, ונהנים מחופשה אורבנית נפלאה. הם מקדישים לכך שבוע, או פחות (או יותר) ומנצלים את כל השפע שיש לה להציע. אחרים בוחרים לצאת ממנה, ובייחוד כאשר מדובר במשפחות עם ילדים, ולשלב גם ביקור בפארקי השעשועים הנהדרים. כל סגנון כזה של חופשה איננו אקסטרימי מדי, אמנם, אך בהחלט יכול לחשוף את המטיילים לכל מיני סכנות. מעבר לכך, ובמקרים בהם מטיילים עם ילדים, עשויים לסבול מבעיות בריאות, אפילו הצטננות קלה המצריכה ביקור בבית החולים או אצל רופא משפחה ונפילה באמצע הרחוב, חלילה, הגורמת לנקע בקרסול או לשבר. במקרים כאלה ואחרים נדרשת פנייה מידית לגורם רפואי, שעבור כל אלה שאינם תושבי המקום, עשויה לעלות מאות ולעתים אלפי אירו (במקרים חמורים יותר הדבר עשוי להיות כרוך בעלויות גבוהות במיוחד).

 

כמה עולה ביטוח נסיעות להולנד? 

נדמה שהשאלה החשובה יותר מ"כמה עולה" היא "כמה הוא עשוי לחסוך", שכן ביטוח נסיעות להולנד מקנה את כל הכיסויים הרלוונטיים לכם, וברגע האמת יכול לחסוך סכומי כסף גבוהים. טווח הכיסויים הוא רחב והוא משתנה בין חברה אחת לשנייה, וכך גם עלויות הביטוח.

חשוב לזכור – ביקור בחדר המיון בעת השהייה בהולנד או אפילו ביקור אצל רופא משפחה עשוי לעלות לא מעט כסף לכל אלה שאינם מבוטחים בביטוח נסיעות. עלות אשפוז בבית החולים יכול להגיע למאות וגם לאלפי אירו, ולא משנה מהי סיבת האשפוז או באיזה בית חולים מדובר. מומלץ לוודא כי הביטוח שרכשתם כולל את הכיסויים הנלווים לאלה הקיימים ומכסה את כל האפשרויות. 

באופן כללי, ביטוח נסיעות להולנד עולה בין 2 דולר ל-4 דולר ליום, כאשר העלות נקבעת, בין היתר, גם בהתאם לגילו של המבוטח ומצבו הבריאותי. אנשים הסובלים ממחלות כרוניות ובעיות בריאות שונות, נשים בהריון וכן אנשים מעל לגיל 65 יישלמו לרוב יותר בהשוואה לאנשים צעירים בריאים.

מעבר לכיסוי הרפואי, ביטוח הנסיעות הכולל גם כיסוי בגין אובדן כבודה או נזק שנגרם לה יעלה יותר, שכן מדובר בכיסוי נוסף שאיננו ברירת המחדל של הפוליסה. הדבר עשוי להיות רלוונטי מאד לכל מי שמתכוון לצאת להולנד עם מצלמה יקרת ערך, מחשב נייד וציוד נוסף שעולה לא מעט.

לא נוסעים להולנד בלי ביטוח נסיעות

כידוע, הביטוח הרפואי הישראלי, הן הציבורי והן הפרטי, איננו מכסה בעיות בריאות או מצבים רפואיים שונים בעת השהות בחו"ל ולכן איננו תקף. ממש לא כדאי לקחת סיכונים מיותרים, ועדיף לסגור את הפינה של ביטוח הנסיעות מוקדם ככל הניתן, רצוי מספר שבועות לפני היציאה. שימו לב שמחו"ל לא ניתן לערוך ביטוח נסיעות, ולכן תהיו חייבים לעשות זאת מהארץ טרם הנסיעה. כמו כן, מומלץ מאד לבחון לעומק, וגם זאת כמובן מוטב לעשות זאת מראש, מה כוללת הפוליסה, מהו גובה ההשתתפות העצמית, האם היא כוללת גם הטסה רפואית לישראל במידת הצורך וגם כיסוי צד שלישי.

ביטוח נסיעות ניתן לערוך אצל כל סוכן שמתמחה בכך, וכדי להקל עליכם את החיפוש והמחקר אנחנו מציעים לכם קיצור דרך לביטוח נסיעות דרך סוכן ביטוח מקצועי ואמין, שיוכל לערוך עבורכם פוליסת ביטוח בהתאם לצרכים שלכם ולמטרת הנסיעה, ובמחיר משתלם. בלחיצה על הכפתור תוכלו לסגור לעצמכם את נושא ביטוח הנסיעות להולנד אונליין תוך מספר דקות בקלות ובנוחות.

נסיעה טובה!

אין ממש "חובה" במובן המלא של המילה, אבל אפשר לומר שעריכת ביטוח נסיעות לפני הנסיעה היא סוג של חובה שאתם חייבים לעצמכם. הוא מספק לכם כיסוי במקרה של כל בעיה רפואית שעלולה לצוץ ומעניק לכם ראש שקט לאורך כל הטיול.

ביטוח הנסיעות הבסיסי כולל כיסוי במקרה של קבלת טיפול רפואי או אשפוז עד סכום מסוים שמוגדר בפוליסה, וכן כיסוי בגין אובדן או גניבת המטען שלכם. קיימות הרחבות נוספות עבור פעילות מיוחדת, שתצטרכו לרכוש במידה ואתם מתכוונים לקחת בהן חלק. 

מחיר הביטוח משתנה בהתאם למצבכם הרפואי, גילכם וההיסטוריה הרפואית שלכם, אבל בכל מקרה הוא אינו יקר מידי ובדרך כלל מסתכם בדולרים בודדים ליום. הכסף שהוא יחסוך לכם במקרה הצורך הוא הרבה יותר גדול. 

אנחנו בפשוט הולנד מציעים לכם  באתר לערוך ביטוח נסיעות דרך סוכן ביטוח מקצועי ואמין, שיוכל להתאים לכם פוליסת ביטוח בהתאם לצרכים שלכם ולמטרת הנסיעה, ובמחיר משתלם. היכנסו לאתר וסגרו את הפינה של ביטוח נסיעות בלחיצת כפתור. 

וזה ממש לא הכל...