ביטוח נסיעות להולנד

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
ביטוח נסיעות להולנד
ביטוח נסיעות להולנד

הולנד היא יעד תיירותי אהוב מאד על ישראלים בני כל הגילאים. היא מהווה מוקד משיכה לרבים לאורך כל השנה ובכל עונה ומציעה מגוון רחב מאד של אטרקציות, מקומות לינה וכמובן מסעדות, בתי קפה ואתרים שונים שכדאי לעשות בהם עצירה קצרה או ארוכה. יחד עם זאת, וכפי שיכול לקרות בכל נסיעה (ולא רק להולנד) עשויות להיות הפתעות לא צפויות, אירועים בריאותיים מפתיעים או פגיעות פיזיות, חלילה, המצריכות מענה רפואי מיידי. בדיוק בשביל זה מוצע ביטוח נסיעות להולנד על ידי חברות הביטוח השונות בארץ, ביטוח שהוא אמנם איננו בגדר חובה על פי החוק, אך בהחלט מומלץ מאד לכל הנוסעים – לצעירים, למבוגרים וכמובן גם למשפחות עם ילדים.

להתאים את הכיסוי לסגנון החופשה

הולנד היא מדינה מפותחת מאד. פתרונות הרפואה שהיא מציעה מצוינים, ואם חלילה זקוקים להם ניתן לקבל אותם במהירות וביעילות. כולנו מקווים שהטיול שלנו יהיה רצוף בהנאות ובחוויות נפלאות אך חשוב להיות מוכנים גם לגרוע מכל ולא להקל בכך ראש. ביטוח נסיעות להולנד כולל מגוון רחב של כיסויים ביטוחיים העומדים לרשותו של המבוטח. הוא כולל כיסויים הרלוונטיים למצבים בריאותיים ורפואיים כלשהם, כיסויים בגין נזקים או אובדן של כבודה וכן כיסויים המתאימים לכל אלה, המעוניינים לשלב גם פעילויות אקסטרים שונות באותו היעד. האופציה האחרונה פחות רלוונטית להולנד, שכן מרבית המטיילים בה אינם משלבים פעילויות כאלו, ולמעשה להולנד עצמה אין כל כך מה להציע בתחום הנ”ל לתייר הממוצע, אך הכיסויים האחרים חשובים יותר מכל.

מרבית המטיילים בהולנד מתמקדים בעת הטיול שלהם בעיר הגדולה, אמסטרדם, ונהנים מחופשה אורבנית נפלאה. הם מקדישים לכך שבוע, או פחות (או יותר) ומנצלים את כל השפע שיש לה להציע. אחרים בוחרים לצאת ממנה, ובייחוד כאשר מדובר במשפחות עם ילדים, ולשלב גם ביקור בפארקי השעשועים הנהדרים. כל סגנון כזה של חופשה איננו אקסטרימי מדי, אמנם, אך בהחלט יכול לחשוף את המטיילים לכל מיני סכנות. מעבר לכך, ובמקרים בהם מטיילים עם ילדים, עשויים לסבול מבעיות בריאות, אפילו הצטננות קלה המצריכה ביקור בבית החולים או אצל רופא משפחה ונפילה באמצע הרחוב, חלילה, הגורמת לנקע בקרסול או לשבר. במקרים כאלה ואחרים נדרשת פנייה מידית לגורם רפואי, שעבור כל אלה שאינם תושבי המקום, עשויה לעלות מאות ולעתים אלפי אירו (במקרים חמורים יותר הדבר עשוי להיות כרוך בעלויות גבוהות במיוחד).

עלויות שונות

ביטוח נסיעות להולנד מקנה כיסויים רלוונטיים וברגע האמת יכול לחסוך סכומי כסף גבוהים. טווח הכיסויים הוא רחב והוא משתנה בין חברה אחת לשנייה, וכך גם עלויות הביטוח. באופן כללי, ביטוח נסיעות להולנד עולה בין 2 דולר ל-4 דולר ליום, כאשר העלות נקבעת, בין היתר, גם בהתאם לגילו של המבוטח ומצבו הבריאותי. אנשים הסובלים ממחלות כרוניות ובעיות בריאות שונות, נשים בהריון וכן אנשים מעל לגיל 65 יישלמו לרוב יותר בהשוואה לאנשים צעירים בריאים. ביטוח נסיעות הכולל גם כיסוי בגין אובדן כבודה או נזק שנגרם לה יעלה יותר, שכן מדובר בכיסוי נוסף שאיננו ברירת המחדל של הפוליסה. הדבר עשוי להיות רלוונטי מאד לכל אלה, המתכננים לצאת להולנד כשברשותם מצלמה יקרת ערך, מחשב נייד וציוד נוסף שעולה לא מעט.

להשוות ולבדוק

לפני רכישת הביטוח מומלץ מאד לפנות למספר חברות ביטוח שונות ולבחון את עלויות הפוליסה שהן מציעות. השוואת מחירים נכונה יכולה לעשות את כל ההבדל בין עלות ביטוח נסיעות לחו”ל במחיר הוגן וריאלי לשוק לבין כזו שפחות. מומלץ מאד לבחון לעומק, ומוטב לעשות זאת מראש, לפני הטיסה להולנד, מה כוללת הפוליסה, מהו גובה ההשתתפות העצמית, האם היא כוללת גם הטסה רפואית לישראל במידת הצורך וגם כיסוי צד שלישי.

חשוב לזכור – ביקור בחדר המיון בעת השהייה בהולנד או אפילו ביקור אצל רופא משפחה עשוי לעלות לא מעט כסף לכל אלה שאינם מבוטחים בביטוח נסיעות. עלות אשפוז בבית החולים יכול להגיע למאות וגם לאלפי אירו, ולא משנה מהי סיבת האשפוז או באיזה בית חולים מדובר. מסיבה זו מומלץ מאד לדאוג לרכוש ביטוח נסיעות לפני הטיסה ולבחור כהלכה את הכיסויים הנלווים לאלה, הקיימים. הביטוח הרפואי הישראלי, הן הציבורי והן הפרטי, איננו מכסה בעיות בריאות או מצבים רפואיים שונים בעת השהות בחו”ל ולכן איננו תקף. יש לדאוג לביטוח לפני הנסיעה, ומוטב לעשות זאת אף מספר שבועות לפני היציאה.

פשוט מדריכים

כל מה שרציתם לדעת על הולנד

מדריכים נוספים על הולנד

1 לינואר, 2021
הרכבנו לכם מסלול טיול של שבועיים בהולנד שאפילו הילדים יהיו מרוצים ממנו
4 לדצמבר, 2020
הנה הדברים שתוכלו להספיק לעשות ולראות ב-24 שעות בעיר. עדיף שלקופי שופ תיכנסו בסוף…
7 לדצמבר, 2020
בעיר שבה יש יותר זוגות אופניים מתושבים, יש כמה דברים שצריך לדעת לפני שעולים על אחד כזה

מדריכים נוספים בנושא

22 לספטמבר, 2020
ביטוח נסיעות אינו חובה, אבל הוא גם לא המקום לחסוך בו, בטח כשמדובר בבריאות שלכם ובראש השקט שהוא מקנה
29 לדצמבר, 2019
כל המקומות השווים, האטרקציות המעניינות, הפארקים, הפסטיבלים והחגיגות שיהפכו לכם את החופשה בהולנד למושלמת
30 לדצמבר, 2019
אז כמה באמת עולה טיול להולנד? עלויות, תקציבים וגם דרכים לחסוך כסף – בכתבה הזו

וזהה ממש לא הכל...