5/5
החופשה שלכם מתחילה עכשיו!

ביטוח נסיעות לאמסטרדם

אמסטרדם היא אחד היעדים האהובים ביותר על התיירים הישראלים ולא בכדי. מדובר במדינה מודרנית וצעירה המספקת מגוון אטרקציות המתאימות לכולם, מהצעירים ביותר ועד למבוגרים שבחבורה. אמסטרדם היא מדינה מאוד תיירותית, מיליוני תיירים מגיעים אליה מידי שנה ונהנים מכל החוויות שיש לעיר להציע, ויש כאלה לא מעט. יחד עם האטרקציות הרבות הנמצאות ברחבי אמסטרדם, עלולות להיגרם בטיול לא מעט הפתעות בריאותיות (כפי שצפוי להיות בחופשות ארוכות או קצרות, ובכל יעד בעולם) כגון: מחלה שצצה או מחמירה או פגיעה פיזית אשר יחייבו קבלת טיפול רפואי מהיר, בו במקום. לכן יש חשיבות גדולה לרכישת ביטוח נסיעות לאמסטרדם עוד בטרם הטיסה, כדי שיעניק לכם ראש שקט לאורך כל החופשה. 

רכישת ביטוח נסיעות לאמסטרדם אמנם אמנם אינה בגדר "חובה" אולם מומלץ (מאוד) לרכוש אחד שכן העלויות של הטיפול הרפואי באמסטרדם הן יקרות מאוד ובמקרה הצורך תיאלצו להיפרד מסכומים גבוהים שעלולים להגיע לאלפי אירו. כמו כן, הביטוח מכסה גם מקרים של אובדן או גניבת הכבודה שלכם, ומעניק לכם סכום כסף להוצאות מידיות לצורך התארגנות. לכן, במקום להכות על חטא ולהצטער למשך תקופה ארוכה, פשוט עשו ביטוח נסיעות לאמסטרדם, ממש כאן באתר, בהתאם  למטרת הנסיעה ולאופי הטיול אותו אתם מתכננים לעשות. 

 

ביטוח נסיעות לאמסטרדם – מי צריך ולמה? 

חשוב לדעת כי הביטוח הרפואי הפרטי שלכם בארץ, או זה של קופת החולים, אינו מכסה כלל טיפולים רפואיים בחו"ל ולכן ממש לא כדאי לזלזל ולהתייחס לעניין בקלות ראש, ועריכת ביטוח נסיעות תאפשר לכם להתחיל את הטיול באמסטרדם בצורה בטוחה וללא כל לחץ ודאגה שמא משהו יקרה מבלי שתהיו מכוסים. 

אמנם, השיקול אם לעשות או לא לעשות ביטוח בריאות לאמסטרדם הוא אך ורק שלכם ואף אחד לא מחייב אתכם אך חשבו על הסיטואציה בה אתם נמצאים באמסטרדם עם כל המשפחה ופתאום אחד הילדים מפתח מחלת חום ואינו חש בטוב. הבדיקה הפשוטה והמהירה ביותר של רופא משפחה תעלה לכם כמה מאות אירו אם לא יותר, כאשר טיפול רפואי בדמות אשפוז בבית חולים או קבלת תרופות מסוימות עלולים יחד להסתכם בכמה אלפי אירו אשר יצאו מכיסכם הפרטי.

לכן, לא משנה בני כמה אתם וגם אם אתם בריאים לגמרי, אל תהססו  – לפני שאתם מתחילים לחשוב "הולנדית" ולתכנן את החופשה הקרובה שלכם באמסטרדם המקסימה, דאגו לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות שיענה לכם על כל הצרכים ויאפשר לכם להמשיך לשלב הבא, לשלב התכנון, ולאחר מכן לצאת לדרך מבלי לדאוג לדבר. 

ביטוח נסיעות לאמסטרדם
ביטוח נסיעות לאמסטרדם

איזה ביטוח נסיעות כדאי לעשות?

הולנד היא אחת המדינות המפותחות באירופה והיא בעלת מערכת בריאות איכותית ויעילה אשר מאפשרת מתן פתרונות לבעיות רפואיות נפוצות וגם למקרי חירום וטיפול נמרץ. התקווה שלנו היא שהטיול לאמסטרדם יעבור בשלום ולא נזדקק להתערבות רפואית, אך אם יש דבר אחד שעליו לא מהמרים זה הבריאות שלנו ולכן חשוב לרכוש את פוליסת הביטוח לצורך כיסוי רפואי מלא ולהתאימו לאופי הטיול אותו נערוך באמסטרדם.

לרוב, הטיול באמסטרדם הוא מאוד רגוע ומתקיים בעצימות נמוכה ונינוחה, תוך מעבר בין יעדי תיירות מומלצים שאינם דורשים מאמץ פיזי (מוזיאונים, חנויות, גנים, בין התעלות על גשרים ועוד) ולכן ביטוח הנסיעות שיתאים הוא מאוד בסיסי ויספק את הכיסוי הרלוונטי שיכלול כיסוי על בדיקת רופא, אשפוזים, ניתוחים, תרופות ועוד מגוון כיסויים בסיסיים הניתנים כברירית מחדל בכל ביטוח כזה. במידה ותחליטו לבצע פעילויות אקסטרים ואתגרים אשר פחות נפוצים באמסטרדם תאלצו להוסיף הרחבות לביטוח ולהתאימו לאופי אתגרי החשוף לפציעות.

אם כבר דיברנו על פציעות, כאשר אתם נמצאים באמסטרדם הישמרו מפני רוכבי האופניים הרבים אשר רוכבים ברחבי העיר ומדובר בכמעט מיליון זוגות אופניים אשר בשימוש נרחב בכל מקום, המובילים לא אחת לתאונות רבות בין רוכבי האופניים לבין הולכי הרגל הגורמות לפציעות טראומה קשות בכל הגוף. לכן הישמרו, היו זהירים והימנעו מלצעוד בנתיבי האופניים, השמורים לרוכבים עצמם ומבטיחים שמירה על הסדר והימנעות מתאונות לא רצויות. 

travel insurance to amsterdam

 

כמה עולה ביטוח נסיעות לאמסטרדם?

ביטוח נסיעות לאמסטרדם יספק לכם כיסוי אשר מותאם אישית לאופי הטיול שלכם וברגע האמת הוא יחסוך לכם עלויות גבוהות. פוליסות ביטוח נסיעות לאמסטרדם משתנות בין חברת ביטוח אחת לשנייה וכתוצאה מכך גם מחירי הפוליסות משתנות ויש לשים דגש רב לתוכן הפוליסה ולבחון מה היא כוללת בתוכה, האם יש כיסוי ביטוח לצד שלישי, לבדוק עלויות השתתפות עצמית וכדומה וכמובן לאחר מכן להשוות את הנתונים שהתקבלו בין החברות השונות ולקבל החלטה מושכלת ואחראית.

באופן כללי, מחירי ביטוח נסיעות לאמסטרדם ינועו סביב 5-3 דולר ליום תלוי באופי הטיול, גיל המבוטח והיסטוריה רפואית. נשים בהריון, אנשים עם היסטוריה רפואית של מחלות כרוניות ובעיות רפואיות נוספות ומבוטחים מעל גיל 65 יצטרכו בעקבות מצבם לשנות את תוכן הפוליסה ולשלם עליה מעט יותר. בנוסף, ביטוח נסיעות לאמסטרדם כולל בתוכו ביטוח לציוד אישי במקרים של  אבדה או גניבה של ציוד יקר ערך כגון מחשב נייד, תכשיטים, פלאפון, מצלמה איכותית ובנוסף הביטוח יספק כיסוי גם על מזוודות אשר אבדו עם הנחיתה בעיר.

איפה רוכשים ביטוח נסיעות לאמסטרדם?

לפני שאתם רוכשים ביטוח נסיעות לאמסטרדם, עליכם להבין מהו הכיסוי הנדרש, ולאחר מכן למצוא פוליסת ביטוח הכולל את כל ההרחבות והכיסויים הנדרשים. ניתן לערוך ביטוח נסיעות לאמסטרדם אצל סוכן ביטוח מורשה שעובד עם חברות הביטוח בישראל, ואנחנו כאן בפשוט הולנד מציעים לכם שיתוף פעולה עם אחד כזה, מקצועי, מנוסה ואמין שיתאים עבורכם את הפוליסה הדרושה במחיר משתלם. 

אל תיסעו לאמסטרדם ללא ביטוח נסיעות – כמה קליקים כאן למטה ואתם סוגרים את הפינה אונליין תוך מספר דקות.

אין ממש "חובה" במובן המלא של המילה, אבל אפשר לומר שעריכת ביטוח נסיעות לפני הנסיעה היא סוג של חובה שאתם חייבים לעצמכם. הוא מספק לכם כיסוי במקרה של כל בעיה רפואית שעלולה לצוץ ומעניק לכם ראש שקט לאורך כל הטיול.

ביטוח הנסיעות הבסיסי כולל כיסוי במקרה של קבלת טיפול רפואי או אשפוז עד סכום מסוים שמוגדר בפוליסה, וכן כיסוי בגין אובדן או גניבת המטען שלכם. קיימות הרחבות נוספות עבור פעילות מיוחדת, שתצטרכו לרכוש במידה ואתם מתכוונים לקחת בהן חלק. 

מחיר הביטוח משתנה בהתאם למצבכם הרפואי, גילכם וההיסטוריה הרפואית שלכם, אבל בכל מקרה הוא אינו יקר מידי ובדרך כלל מסתכם בדולרים בודדים ליום. הכסף שהוא יחסוך לכם במקרה הצורך הוא הרבה יותר גדול. 

אנחנו בפשוט הולנד מציעים לכם  באתר לערוך ביטוח נסיעות דרך סוכן ביטוח מקצועי ואמין, שיוכל להתאים לכם פוליסת ביטוח בהתאם לצרכים שלכם ולמטרת הנסיעה, ובמחיר משתלם. היכנסו לאתר וסגרו את הפינה של ביטוח נסיעות בלחיצת כפתור. 

וזה ממש לא הכל...