5/5
החופשה שלכם מתחילה עכשיו!

טיסות לוולנדם

אין בוולנדם שדה תעופה. על מנת להגיע אליה, יש לקחת טיסה לאמסטרדם ומשם מדובר על מרחק נסיעה של כ-35 דקות.

לפניכם מנוע חיפוש הטיסות הגדול והמקיף בעולם מישראל (או מכל יעד אחר) לאמסטרדם, דרכו תקבלו את ההצעה המשתלמת ביותר לטיסות בזמנים נוחים ובמחיר משתלם! הזינו תאריך יציאה ותאריך חזרה והזמינו את הטיסה המועדפת עליכם עכשיו:

הכי פשוט, הכי זול, הכי משתלם - מזמינים טיסה עכשיו:

העיירה וולנדם, שנמצאת במרחק נסיעה קצר יחסית מאמסטרדם, ובסמוך לאגם מרקרמר, היא עיירה שלווה ונעימה, עיירת נמל עתיקה עוד מתקופת ימי הביניים. היא מושכת אליה מבקרים רבים ונחשבת לאחת העיירות הבולטות של הולנד בזכות האטרקציות שבה, הירידים והאירועים שמתקיימים בה ואפילו בזכות קבוצת הכדורגל שלה, פ.צ. וולנדם, שהיתה אחת החזקות במדינה. רבים נוהגים לשלב ביקור בה לצד ביקור בערים אחרות בהולנד, ביקור של כמה שעות, ואילו אחרים מעדיפים להקדיש לה קצת יותר ונשארים ללון בה לילה או שניים. פעמים רבות נדמה שהזמן עצר בה מלכת והתחושה היא כאילו נשארה מעט מאחור. אך, זהו בדיוק סוד קסמה והסיבה מדוע נוהרים אליה לא מעט תיירים לאורך כל השנה. מי שמחפש טיסות לוולנדם יוכל למצוא מגוון של טיסות, המגיעות ישירות לשדה התעופה סכיפהול, שבסמוך לאמסטרדם הקרובה.

volendam flights
טיסות לוולנדם וחברות תעופה

כדי להגיע לוולנדם יש לעלות על טיסה לאמסטרדם השכנה. טיסות אליה יוצאות לאורך כל חודשי השנה ובכל עונה והן מוצעות בטווח מחיר רחב מאד, הנע בין 132 ל-600 דולר אמריקאי. עלות כרטיס הטיסה נקבעת בהתאם למועד בשנה שבו טסים, בהתאם לחברת התעופה שמציעה את הטיסה, סוג הכרטיס, מקום הישיבה ועוד. ככל שדואגים להזמין טיסה מראש (מומלץ לעשות זאת), המחיר עבור הכרטיס משתלם ונוח הרבה יותר, מה שנכון בעיקר לשיא עונת התיירות בוולנדם ובהולנד בכלל, בין החודשים יוני לאוגוסט. חברות התעופה המציעות טיסות אלו הן אל-על הישראלית, KLM ההולנדית וכן חברות זרות אחרות, כמו טראנסאביה, איזי ג'ט, מרטינאייר ועוד.

מתי כדאי לטוס?

בוולנדם אפשר לבקר לאורך כל השנה ולכל עונה יש את הקסם שלה. היא עמוסה במבקרים בעיקר בחודשי הקיץ החמימים, בין יוני לאוגוסט, אז גם נוהרים אליה לא מעט נופשים, שנמצאים בקרבתה ומטיילים בערים אחרות בהולנד. בתקופה הזו עולים מחירי הטיסות והביקוש למקומות לינה הולך וגדל. זו גם הסיבה מדוע מומלץ להזמין טיסות לוונלדם בהקדם וכך גם מלון או כל פתרון לינה אחר, מתאים.

חג המולד והשנה החדשה הם שני מועדים שבהחלט מצדיקים ביקור בעיירה ולו בזכות האווירה החגיגית המיוחדת שבה. בסמוך לחג המולד מתקיימים בוולנדם שווקים ססגוניים, כהכנה לקראת החג הגדול. מסיבות השנה החדשה גם הן אטרקציה בפני עצמה ובאופן כללי האווירה החורפית שעוטפת את העיירה כולה היא סיבה טובה לחגיגה. קר אמנם בעיירה בתקופה הזו, אך אם דואגים להתלבש היטב אפשר ליהנות מכל מה שהיא מציעה.

שדה התעופה של וולנדם

אין בוולנדם שדה תעופה, ולכן סכיפהול, הקרוב יחסית אליה, הוא השדה העיקרי שמשרת את אלה, המעוניינים לבקר בה. הוא נמצא במרחק של פחות מ-40 ק"מ ממנה, ובנסיעה של כ-35 דקות לערך וממנו ממריאות טיסות רבות אל יעדים בכל העולם ונוחתות בו, כמובן, טיסות סדירות מישראל, המגיעות אליו משדה התעופה בן גוריון. שדה התעופה סכיפהול הוא שדה גדול, עמוס ואחד הבולטים בעולם. הוא נמצא דרומית מערבית לאמסטרדם, ובמרחק של פחות מעשרה ק"מ. עוברים בו יותר מ-70 מיליון נוסעים ומבחינת נפח הנוסעים והעומס שבו הוא מדורג מספר 3 באירופה.

דרכי הגעה נוספות

מכיוון שוולנדם נמצאת במרחק נסיעה קצר מאמסטרדם ומשדה התעופה הסמוך לה, סכיפהול, קל ונוח מאד להגיע ישירות אליה, בין אם בתחבורה ציבורית ובין אם ברכב שכור. מי שאוהב את העצמאות שלו בטיולים, יוכל לשכור רכב מאחת מחברות השכרת הרכבים ולאסוף אותו מיד לאחר הנחיתה, בשדה התעופה. ממנו יוכל להמשיך בנסיעה ישירות לוולנדם או לעבור דרך אמסטרדם תחילה, כדי לבקר גם בה. אפשרות אחרת היא לנסוע באוטובוסים או ברכבות. מאמסטרדם אפשר לקחת אוטובוס 316 שיוצאת מתחנת האוטובוס שנמצאת מאחורי תחנת הרכבת המרכזית שבעיר. מדובר בנסיעה של 45 דקות בלבד.