טיסות להולנד

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
טיסות להולנד
טיסות להולנד

הולנד היא מדינה קטנטנה (בערך בגודל יש ישראל), ובה שלושה נמלי תעופה בינלאומיים: אמסטרדם, רוטרדם ואיינדהובן. שני נמלי התעופה בישראל (נתב”ג ונמל התעופה ואילן רמון) מוציאים טיסות להולנד באופן סדיר. 

על טיסות לאמסטרדם תוכלו לקרוא באופן ספציפי בכתבה על טיסות לאמסטרדם. כאן נפרט על טיסות לנמלי התעופה של רוטרדם ואיינדהובן.

רוטרדם נמצאת במערב הולנד, כשעה נסיעה דרומה מאמסטרדם. איינדהובן נמצאת בדרום מזרח הולנד, כשעה וחצי נסיעה דרומה מאמסטרדם. משום שהולנד מאוד קטנה, והתחבורה הציבורית בה מרושתת בצורה נהדרת, שתי האופציות האלה מתאימות עבור מי שרוצה לראות מקומות אחרים בהולנד, למי שמעוניין להמשיך לגרמניה או בלגיה (שני נמלי התעופה נמצאים קרוב יותר לגבול), או למי שמוצא דיל טוב יותר אליהן בזמן שהמחירים בעונות התיירות להולנד מרקיעי שחקים. פשוט מאוד להגיע מרוטרדם ואיינדהובן לאמסטרדם, ולעיתים הן יכולות להוות תחליף זול ומשתלם.

כל המחירים כאן הם ממוצע של טיסות הלוך חזור, והם יכולים להשתנות בכל עת.

טיסות מנתב”ג

רוטרדם

לא קיימות טיסות ישירות מנתב”ג לרוטרדם, אך ניתן למצוא טיסות עם עצירה אחת או שתיים. חברות הלואו קוסט העובדות בקו שבין נתב”ג לרוטרדם הן פגסוס העוצרת באיסטנבול, לאודהמושן העוצרת בוינה, וויז אייר העוצרת בלונדון או וינה, אייר ליז’ור העוצרת בוינה, טראנסאביה העוצרת בוינה, ראיין אייר העוצרת ברומא, ואיזיג’ט העוצרת בלונדון.

בחודשים  ינואר עד יולי טיסות הלואו קוסט לרוטרדם יעלו בסביבות ה-250 דולר אמריקאי (עם תיק נשיאה בלבד). מי שרוצה להוסיף גם מזוודה יצטרך להוסיף בסביבות ה-50 דולר. במרץ ומאי יש לעיתים ירידה במחירים ותוכלו למצוא טיסות ב-180 דולר אמריקאי. מיולי ועד אוקטובר מחירי הטיסות לאמסטרדם עולים באאופן טבעי משום העלייה בביקוש של חודשי הקיץ – הזמן המועדף על תיירים להגיע להולנד – ובשל החופש הגדול והחגים בישראל. מחירי הטיסות בחודשים אלו נעים סביב ממוצע של 360 דולר (עם תיק נשיאה בלבד), כאשר באוגוסט המחירים הם היקרים ביותר.

בחודשים נובמבר ודצמבר המחירים יורדים שוב, כיוון שקר מאוד באמסטרדם וזהו אינו זמן נופש נפוץ במיוחד, והם חוזרים לעמוד על סביבות ה-250 דולר. טיסות סדירות מנתב”ג לרוטרדם מתבצעות רק על ידי חברת בריטיש אירווייז עם עצירה בלונדון. בחודשים ינואר עד מרץ ממוצע מחיר הטיסות הוא 710 דולר (כולל מזוודה). באפריל ישנה עליה בגלל החגים וממוצע הטיסות עולה ל- 790 דולר ובמאי ישנה קפיצה מהותית לממוצע של 1,200 דולר. ביוני המחיר שוב יורד ל-730 דולר, ובחודשי הקיץ של יולי עד ספטמבר המחירים עולים בהרבה לממוצע של 1,200 דולר, כאשר יולי הוא החודש היקר ביותר לטוס בו. מאוקטובר עד דצמבר ישנה ירידה שוב במחירי הטיסות והן יעלו בממוצע 780 דולר.

איינדהובן

לאיינדהובן תוכלו למצוא טיסות לואו קוסט ישירות עם חברת טראנסביה, וטיסות עם עצירה אחת או שתיים עם חברות וויז העוצרת בערים שונות באירופה (בודפשט, סופיה, וינה וכו’), ראיין אייר העוצרת בורשה, פגסוס העוצרת באיסטנבול ולאודהמושן העוצרת בוינה. טיסות הלואו קוסט הישירות ובעלות העצירה הינן כמעט באותו מחיר.

בחודשים ינואר ופברואר ממוצע הטיסות הוא 120 דולר, ובמרץ ואפריל כבר מתחילה להיות עליה במחירים בשל החגים ומזג האוויר הנעים ומחיר הטיסות הוא 170 דולר בממוצע. ממאי ועוד יוני מחירי הטיסות ממשיכים לעלות לממוצע של 220 דולר, ביולי קופצים לממוצע של 280 דולר ובאוגוסט מגיעים לשיא עם ממוצע של 330 דולר. בספטמבר ישנה ירידה חדה ל-120 דולר בממוצע שממשיכה עד דצמבר. כל הטיסות אינן כוללות מזוודה.

החברה היחידה שמוציאה טיסות סדירות בין נתב”ג לאיינדהובן היא KLM העוצרת באמסטרדם. בינואר ופברואר המחיר הממוצע לטיסות הוא 240 דולר, במרץ הוא עולה ל-370 דולר, כאשר באפריל יש קפיצה חדה במחירי הטיסות ל-500 דולר בממוצע. במאי מחירי הטיסות יורדים שוב לאזור ה-380 דולר וביוני יולי מתחילים לעלות שוב ל-430 דולר, כאשר באוגוסט מגיעים לשיא היוקר בממוצע של 540 דולר. מספטמבר ועד דצמבר ישנה ירידה הדרגתית במחירים בממוצע של 340 דולר שיורד בסוף השנה ל-250 דולר בממוצע. המחירים לא כוללים מזוודה.

טיסות מנמל התעופה אילן רמון

רוטרדם

מנמל התעופה אילן רמון אין טיסות ישירות או עם עצירה אחת לרוטרדם. כל הטיסות הן עם שתי עצירות ומעלה. יש חברות לואו קוסט רבות כמו ראיין אייר איתה תוכלו לעצור בערים שונות באירופה (כמו ורשה, ברטיסלבה ועוד), וויז אייר העוצרת בערים שונות באירופה (כמו וינה, בוקרשט ועוד), חברות כמו טראנסביה העוצרת בליסבון, או ארקיע העוצרת בנתב”ג. מכל הערים האלה תוכלו להמשיך בחברות שונות לרוטרדם.

מחירי הטיסות משתנים ונעים בטווח רחב מאוד, כאשר הזולים ביותר הם בחודשים ינואר ועד מרץ. המחירים עולה במעט בחודשי אפריל עד יוני, מגיעים לשיא בחודשים יולי ואוגוסט ומספטמבר המחירים יורדים שוב עד דצמבר. כל המחירים אינם כוללים מזוודה והם יכולים לנוע מ-170 דולר ועד 690 בהתאם לטיסות ההמשך שתבחרו. אין טיסות סדירות בין נמל התעופה אילן רמון לרוטרדם.

איינדהובן

מנמל התעופה אילן רמון אין טיסות ישירות לאיינדהובן, אך ישנן טיסות עם עצירה אחת מחודשים ינואר עד פברואר עם חברות כמו ראיין אייר העוצרת בערים שונות באירופה (כמו ורשה, ברטיסלבה ועוד) ו-וויז העוצרת בערים שונות באירופה (כמו וינה, בוקרשט ועוד). ממוצע מחיר הטיסות הוא 100 דולר. מחודשים אפריל ועד דצמבר ישנן טיסות עם שתיים או שלוש עצירות, כך שבדומה לטיסות לרוטרדם תוכלו להיעזר בחברות שונות כמו וויז, ראיין אייר, טראנסביה העוצרת בפראג וארקיע העוצרת בנתב”ג. מחירי הטיסות נעים בין 300 דולר ועד 510 דולר בהתאם לטיסות ההמשך שתבחרו, כאשר באפריל ועד יוני הן בחלק הזול יותר של הסקאלה, ביולי אוגוסט מטפסות למקסימום, ומספטמבר עד דצמבר יורדים שוב למחירים זולים.

פשוט מדריכים

כל מה שרציתם לדעת על הולנד